Tekaške lokacije in trase za bosonogce

Discussion in 'Chapters' started by Rollback, Feb 17, 2011.

1. Rollback Chapter Presidents
    1. Slovenia •...
    2. International
    3. Presidents

Message Count:
    58
    Vabljeni, da vpišete priporo?ene tekaške proge, kjer te?ete bosi ali v minimalni obutvi.

Prilepite mapmyrun ali google maps link, da bomo lažje našli. Par stavkov o zahtevnosti podlage, zahtevnosti terena in naklonih, posebnostih.

?e hkrati vabite na skupinski tek, prilepite še telefonsko, da vas lahko kontaktiramo.

Ob poslovnih poteh, obiskih v novih krajih in podobnih priložnostih se v?asih najde kake pol urce tudi za tek - najlaže je sko?iti na teren, ki ga je kateri od bosonogcev že preizkusil.

Se vidimo na teku :)
  2. Rollback Chapter Presidents
    1. Slovenia •...
    2. International
    3. Presidents

Message Count:
    58
    Moj ob?asni kranjski

Moj ob?asni kranjski krog:

http://www.mapmyrun.com/routes/view/28381832

Asfalt, ve?inoma nezahteven. Prve tri kilometre po sprehajalni poti, 2 km ob lokalni cesti nazaj proti Kranju, zadnja 2 km po plo?nikih. Primeren za bosi in minimalisti?ni tek. Malo manj primeren za ?ez no?, ker ve? kot pol trase ni osvetljene.

?e boste tu okoli, vas povabim na tek (041 709 531)
  3. filipos Barefooters

Message Count:
    13
    Jaz bom prve kilometre bosega

Jaz bom prve kilometre bosega teka opravil v Kamniški Bistrici.

Štart pri spodnji postaji za Veliko Planino in potem do doma v Kamniški Bistrici in nazaj.

Potem pa do ko?e pri Jurju na per pa domov.

L.P. Mark
  4. tamali Barefooters

Message Count:
    1
    Maribor:Sprehajalna potka na

Maribor:

Sprehajalna potka na levi strani Drave:

Lent (Stara trta) - Študentska brv - Koblarjev zaliv - Mariborski otok (do otoka je približna 3 km, krog na samem otoku pa je približno 1 km)

Do Koblarjevega zaliva je asfalt oz. nekaj malega granitnih kock, potem je do otoka nekaj sto metrov makedama, otok pa ponuja udobje gozdnih stez. Previdno pod Koroškim mostom, kjer se dostikrat najdejo razbite steklenice.

Vabim na tek: 031 431 849
  5. filipos Barefooters

Message Count:
    13
    ?e vas kdaj zanese v Kamnik

?e vas kdaj zanese v Kamnik ali okolico ( predvsem med vikendi ) se lahko najavite na 040 710 190.

L.P. Mark

Share This Page